co robic z dziecmi w zabrzu

Atrakcje dla dzieci w Zabrzu

Wiem, że na moją stronę trafiają ludzie z różnych zakątków Polski. Łączy ich ze sobą to, że mają dzieci i często nie wiedzą co mogą z nimi robić. Dlatego będę im to ułatwiać. Dziś zaczynam od mieszkańców Zabrza, którym przedstawić chcę szereg pomysłów na to, co robić z dziećmi w Zabrzu.

Nauka robienia pizzy

W pierwszej kolejności polecamy coś, czego może nie być w innych miastach, a mianowicie grupowe zajęcia, w czasie których dzieci uczą się wyrabiać ciasto na pizzę, a później ją wypiekać. Świetna opcja oferowana w bistro u3 z dowozami jedzenia w Zabrzu.

Ogród botaniczny w Zabrzu

Opcja idealna zwłaszcza na przyjemne pogodowo dni. Polecam wybrać się do ogrodu botanicznego, w którym dzieci mogą obserwować i podziwiać przyrodę. Ciekawa opcja nie tylko dla dziewczynek!

Salon zabaw Fiku Miku

Każdy maluch lubi poszaleć w bawilandii, salon zabaw Fiku Miku to opcja, którą powinien przemyśleć każdy rodzic, który chce, aby jego dziecko pobawiło się w towarzystwie rówieśników. Polecam!

Kąpielisko leśne Zabrze Maciejowice

Latem warto wybrać się do Maciejowic, gdzie znajduje się kąpielisko. Przyroda, woda, plaża. Super warunki do aktywnego wypoczynku.

Dom muzyki i tańca

Chłopcy i dziewczynki zainteresowane muzyką i tańcem zdecydowanie powinny zainteresować się ofertą domu muzyki i tańca, w którym szlifować można swoje umiejętności w tych dziedzinach.

Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido

Każdy mieszkaniec Zabrza powinien znać historię tego miasta. Idealnym miejsce do tego jest tutejsza zabytkowa kopalnia, która dostarczy dziecku moc wrażeń.

Multikino

Co jakiś czas w polskich kinach pojawiają się bajki i filmy dla dzieci, które po prostu trzeba obejrzeć. Multikino jest miejsce, które powinno się w takiej sytuacji odwiedzić.

Jump World – park trampolin

Jump world to park trampolin, w którym można w bezpiecznych warunkach bardzo mocno się wyszaleć. Polecane zwłaszcza dla starszych dzieci, które lubią troszkę poszaleć.

Sala zabaw frajda

Na koniec druga sala Zabaw, tym razem Frajda. Ma nieco inne atrakcje niż ta pierwsze, a gromadzi się tu równie dużo dzieci, które będą doskonałymi towarzyszami zabaw Twojej pociechy!