Nowy kobiecy zapach Boss Orange

W perfumeriach właśnie ukazał się nowy kobiecy zapach z linii Boss Orange. Przeznaczony jest dla kobiet, które chcą po prostu być sobą, przez co ma szansę stać się tym rodzajem perfum, które zostają z nami na lata, podkreślając delikatnie osobowość i nie przytłaczając.

Kobieta Boss Orange jest twórcza i pełna pasji, cokolwiek robi angażuje w to wszystkie zmysły. Charyzma i wolność sprawiają, że ma niezwykłą siłę przyciągania. Jest spontaniczna, naturalna i wyjątkowa, przez co zachwyca wszystkich, których spotyka.

Perfumy Boss Orange otwiera zapach słodkich jabłek, następnie mamy nutę białych kwiatów i kwiatu pomarańczy. Wanilia i drzewo sandałowe łączą się z drzewem oliwnym tworząc bazę i dają poczucie głębi, wyrażają złożoność emocjonalną kobiety Boss Orange.

Pięknie zaprojektowany flakon, przypominający szlifowane szlachetne kamienie, oraz gustowne opakowanie promienieją szczególnymi wibracjami. Opakowanie zainspirowane zostało białym krzesłem Chesterfield, które znamy z reklamy perfum z twarzą kampanii, Sienną Miller.

Sienna Miller świetnie identyfikuje się z reklamowanym przez siebie produktem. – Te perfumy są piękne – mówi Sienna. – Piżmowe i słodkie, a także bardzo seksowne. Ogólny klimat kampanii jest beztroski. Atmosfera jest jednocześnie wyluzowana, pełna energii i zabawy. Czyli dokładnie taka jak ja.

W serii dostępne będą wody toaletowe w trzech rozmiarach: 30ml, 50ml i 75ml. Ponadto w ofercie jest też żel pod prysznic, balsam do ciała i dezodorant.