Prezent dla męża na walentynki

Walentynki to wspaniała okazja do świętowania! Szczególnie w małżeństwie czy długoletnim związku to święto stanowi doskonałe przypomnienie, że warto celebrować wspólne chwile i spędzić ze sobą trochę więcej czasu. Doskonałym urozmaiceniem Walentynek może być wprowadzenie zwyczaju, że wraz z partnerem obdarowujecie się prezentami. Tylko co kupić na tę okazję własnemu mężowi? Możesz mieć wrażenie, że biorąc pod uwagę staż związku i liczbę rozmaitych świąt (Boże Narodzenie, kolejne urodziny, imieniny, rocznice…) podarowałaś już partnerowi niemal wszystko. Co wybrać, aby nie powielać pomysłów z poprzednich lat?

Sportowy prezent walentynkowy

Na nadchodzące Walentynki dobrze jest rozejrzeć się za bardziej niestandardowym rozwiązaniem. Dobry prezent dla mężą na walentynki to taki, który twój mąż jeszcze długo będzie wspominał z wypiekami na twarzy! Świetnie sprawdzi się tutaj szalona przejażdżka sportowym samochodem, Ferrari lub Lamborghini. Wybierając voucher na taką jazdę, zyskasz pewność, że niewielu kolegów twojego męża będzie mogło pochwalić się podobnym doświadczeniem, a twój partner z pewnością to doceni. Nie musisz się martwić, że tego rodzaju atrakcje nie są dostępne w twojej okolicy. Voucher na przejażdżkę szybkim, sportowym autem można zrealizować w wielu polskich miastach, gdzie zlokalizowane są tory wyścigowe.

jazda lamborghini

Romantyczny prezent dla męża

Walentynki z mężem można uczcić także na wiele innych sposobów. Najczęściej jako pierwsze przychodzą nam do głowy te znane od lat, na przykład romantyczna kolacja przy świecach, wspólna kąpiel z lampką wina czy wypad do kina. Pamiętaj, że te atrakcje również warto urozmaicić o ciekawy podarunek dla ukochanego. Jeśli obydwoje wysoko cenicie sobie relaks, zainwestuj w voucher na masaż dla par. W zależności od swoich możliwości finansowych, możesz również pokusić się o weekendowy wyjazd do spa. Kilka chwil z dala od problemów dnia codziennego, bez dzieci i domowych obowiązków, to bez wątpienia podarunek warty uwagi!

Rozwijaj jego pasje!

Jeśli twój mąż ma ciekawą pasję, którą z zaangażowaniem rozwija, dobrze wybrać dla męża prezent na Walentynki zgodny z zainteresowaniami. Mąż kocha fotografować? Nie musisz kupować części do aparatu, bo prawdopodobnie i tak nie uda ci się trafić na takie, których akurat potrzebuje. Możesz jednak zafundować wam wspólny wyjazd w plener, który doceniłby każdy fotograf. Ukochany od zawsze pasjonuje się bronią? Wybierzcie się na strzelnicę. Dla miłośnika muzyki świetnym prezentem będą bilety na wymarzony koncert (nawet, jeśli nie odbywa się w Walentynki!), a dla zapalonego kucharza – kurs przyrządzania sushi.

Prezent dla męża na Walentynki wcale nie musi być bardzo drogi. Najważniejsze, aby był odpowiednio dopasowany do jego upodobań. W końcu to ty znasz swojego partnera najlepiej! Fajnie, jeśli wybrany upominek będzie to dokładnie pokazywał. Najlepiej wiesz, czy bardziej doceni przejażdżkę sportowym samochodem, czy chętniej zaszaleje na koncercie swojego ulubionego zespołu.