Close

Wózek 4 w 1 – nowość na rynku. Co ciekawego zawiera?

Standardem dla rodziców są wózki typu 2 w 1 i 3 w 1. Teraz producenci oferują szersze rozwiązanie – wózek 4 w 1. Co takiego zawiera taka wersja wózka? Dla kogo jest odpowiednia i praktyczna?

 

 

Nowe wózki 4 w 1 to przykład połączenia wielu funkcji wózka z ciekawym designer. To produkt z wyższej półki, o ciekawym designie, efektywnej kolorystyce, modny, wygodny i praktyczny. Wózek jest lekki, co wpływa na komfort w trakcie korzystania z niego. Stanowi rozwiązanie polecane osobom, które chcą połączyć estetykę i funkcjonalność, a ponadto podążają za modą.

 

→ Wózek 4 w 1 – wyposażenie

 

Wózek tego typu zawiera w zestawie gondolę, spacerówkę, fotelik i bazę isofix ze stabilizacją pozycji nosidełka w samochodzie. Jest to rozszerzenie dostępnych o tej pory ofert, jeśli chodzi o zestawy dla maluszka. W tym zakresie producenci wykorzystują najnowocześniejsze udogodnienia technologiczne, związane z mocowaniem bazy isofix, co wpływa na znaczne zwiększenie bezpieczeństwa dziecka w trakcie jazdy.

Poza unowocześnieniami w zakresie bezpieczeństwa maluszka wózek ogólnie należy uznać za nowoczesny, także w kwestii designu. Wpasowują się w to idealnie dobrane kolory, żywe i pięknie prezentujące się w trakcie spacerów z dzieckiem. Do tego wygoda i komfort prowadzenia pojazdu, który jest wykonany z wysokich jakościowo materiałów, co ma znaczenie w zakresie codziennego użytkowania. Kupując tego typu wózek z pewnością odczuje się różnicę w stosunku do tańszych modeli.

 

W zakresie wyboru wózka dla dziecka nie jest tajemnicą, że cena przekłada się na jakość. Co prawda, za markę również się płaci, ale pomijając tę kwestię, nie można nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że droższy wózek to lepszy wózek. A ten z górnej półki, ze znacznie szerszym wyposażeniem jest jeszcze bardziej komfortowy i, co ważne, dba o bezpieczeństwo maluszka w szerokim zakresie.

 

Funkcjonalność tego typu wózków wiąże się też z faktem, że rosną one wraz z maluszkiem. Raz dokonany zakup owocuje więc w przyszłości, a nie ponoszą dodatkowych kosztów w związku z wyprawką dziecka. W gondoli można przewozić niemowlaka, w spacerówce większe dziecko, a bogate wyposażenie i obecność siatek wentylacyjnych sprawiają, że dziecko dobrze się czuje, a spacer jest przyjemnością i dla niego i dla rodziców.

 

 

→ Wózek 4 w 1 – ceny

 

Zestaw nie należy do najtańszych wersji. Jest to raczej opcja już luksusowa, a z pewnością innowacyjna. Mogą sobie na nią pozwolić zamożniejsi rodzice, dla których wydatek rzędu kilku tysięcy za wózek dziecięcy nie jest zbyt wysoki.
Co dostaniemy w tej cenie?

 

Stelaż, gondolę, spacerówkę, kosz na zakupy, torbę na rączkę, folię przeciwdeszczową, moskitierę na gondolę, fotelik wysokiej jakości i bazę ochronną, która zapewnia bezpieczeństwo dziecka. Tak wygląda przykładowa wersja wyposażenia w tym modelu wózka.

 

Należy dodać, że wózek 4 w 1 to bogaty asortyment w zakresie wyposażenia dla maluszka, a, co istotne, poszczególne jego elementy są wykonane z wysokich jakościowo materiałów. Ponadto, aby zamontować fotelik konieczne jest dokupienie w niektórych wersjach tych wózków specjalnego adaptera.

 

Wózek 4 w 1 to nowość, stanowiąca połączenie funkcjonalności i estetyki. To też rozwiązanie dla nowoczesnych rodziców, podążających za modą, których stać na wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.